Albania

Antonia Young : “Gratë që u bënë burra” - Virgjëreshat e betuara shqiptare

samedi 28 juin 2014.

Te enjten ora 11.00 te "Noel" perballe Millenium “Skanderbeg books” dëshiron t’i njohë autorë, miq dhe dashamirës të librit me Albanologen e nderuar, Antonia Young e cila është e pranishme këto ditë në Shqipëri me rastin e paraqitjes në shqip të veprës së saj : “Gratë që u bënë burra” - Virgjëreshat e betuara shqiptare

Ditën e Enjte, ora 11.00 Te bar-restorant Noel (përballë kinema Millenium)


Accueil du site | Contact | Plan du site | | Statistiques | visites : 2277058

Suivre la vie du site fr    ?

Tous droits réservés © 1997-2023 Albania
Site réalisé avec SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce