Albania

Konkursi SOTIRI 2010

mercredi 9 juin 2010.

Qendra Kulturore Lindart & Anima dhe Bashkia Korçë ka kenaqesine T’ju ftojnë të merrni pjesë në ceremoninë e hapjes së edicionit të tretë të Konkursit Ndërkombëtar për Fotografë të Rinj ‘SOTIRI’, me temen ‘Perballje me Friken’ te kuratores Paula Muhr.

Ditën e shtunë datë 12 qershor 2010, ora 19.00

Galeria ‘Guri Madhi’

Qendra Kulturore ‘Vangjush Mio’

Korçë


Accueil du site | Contact | Plan du site | | Statistiques | visites : 2277258

Suivre la vie du site fr    ?

Tous droits réservés © 1997-2023 Albania
Site réalisé avec SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce