Albania

Paris : FTESË « BREZI I PAVARËSISË », në datën 17 shkurt

mardi 13 février 2018.

Me rastin e festës së dhjetë vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës, Qendra Kulturore e Kosovës në Paris ka kënaqësinë që t’ju ftojë së bashku me të afërmit tuaj në spektaklin « Brezi i Pavarësisë » : në datën 17 shkurt 2018 Nga ora 10 deri në orën 13. Adresa : Teatri "La Grande Comédie" 40 rue de Clichy, 75009 Paris

Për shkak të organizimit dhe numrit të kufizuar te pjesëmarrësve në këtë spektakël, ju lutemi që të na konfirmoni pjesëmarrjen duke cekur numrin e fëmijëve dhe të rriturëve që do të marrin pjesë në këtë eveniment. Ju faleminderit për mirëkuptimin.

agimtonuzi@hotmail.com

Mobile : ++ 33 (0)6 26 01 02 78


Accueil du site | Contact | Plan du site | | Statistiques | visites : 2122144

Suivre la vie du site fr    ?

Tous droits réservés © 1997-2023 Albania
Site réalisé avec SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce