Albania

San Francisko : “Burrneshat”, çmimin e regjisurës në Golden Gate Awards

jeudi 7 mai 2015.

“Burrneshat”, film me regji të Laura Bispurit dhe i bazuar në romanin e Elvira Dones, ka fituar çmimin kryesor të regjisorëve në Godel Gate Awards në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në San Francisko, të mërkurën mbrëma.

Burrneshat”, historia e vërtetë shqiptare e realizuar në minuta filmikë po vazhdon të tërheqë profesionistët dhe festivalet kudo nëpër botë.


Accueil du site | Contact | Plan du site | | Statistiques | visites : 2282798

Suivre la vie du site fr    ?

Tous droits réservés © 1997-2023 Albania
Site réalisé avec SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce