Albania

Shqiperi–France ne stadiumin "Elbasan Arena" me daten 13 Qershor

lundi 8 juin 2015.

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton te gjithe tifozet dhe te interesuarit se ka filluar sot shitja e biletave per ndeshjen Shqiperi – France, e cila do te zhvillohet ne stadiumin "Elbasan Arena" ne daten 13 Qershor, ora 18:00. Pikat e shitjes se biletave per kete event do te jene prane biletarise se stadiumit Qemal Stafa ne Tirane dhe online ne faqen zyrtare te FSHF-se : www.fshf.org


Accueil du site | Contact | Plan du site | | Statistiques | visites : 2282598

Suivre la vie du site fr    ?

Tous droits réservés © 1997-2023 Albania
Site réalisé avec SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce