Albania

Tirane : leksion i hapur nga Maks Velo, me dt 8 qershor

lundi 6 juin 2016.

LEKSION I HAPUR ARTET NË SHQIPËRI Një leksion i hapur nga arkitekti dhe artisti Maks Velo.

Aktiviteti zhvillohet ditën e Mërkurë, 8 Qershor 2016, ora 13:00, Auditori Aula Magna, UET


Accueil du site | Contact | Plan du site | | Statistiques | visites : 2278798

Suivre la vie du site fr    ?

Tous droits réservés © 1997-2023 Albania
Site réalisé avec SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce