Albania

Dërgoni nje mesazh

Përgjigje

Luksemburgu festoi festen e Flamurit me dt 26 nëntor

KOMUNIKE
të merkurën 17 nëntor 2010

Me këngë e valle nga trevat shqiptare

Nga grupi

ILIRI- LES AIGLES

Parade e veshjeve kombëtare

Gatime tradicionale

Muzikë bashkëkohore dhe aktivitete tejera

Në Centre Culturel Gare

Përballë CACTUS GARE

29, Rruga e Strasbourg Luksemburg

Me mbështetjen e shoqatave "Luksemburg-Kosova" dhe "Clae"

Bashkim HAZIZAJ Tél.: (+352) 29 86 86-1 GSM +352 621 761 715 Fax.: (+352) 29 86 01 Web.http://www.clae.lu

http://www.albanaisduluxembourg.blo... E-mail bureau: bashkim.hazizaj@clae.lu E-mail personnel: bhazizaj@yahoo.frmodération à priori

Ce forum est modéré à priori : votre contribution n'apparaîtra qu'après avoir été validée par un administrateur du site.

Un message, un commentaire ?
  • (Pour créer des paragraphes, laissez simplement des lignes vides.)

Qui êtes-vous ? (optionnel)

Ballina e sitit | Kontakt | Plani i sitit | | statistikat | visitat 1419700

Suivre la vie du site sq    ?

Tous droits réservés © 1997-2021 Albania
Sitët ndërtuar me SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce