Albania

Dërgoni nje mesazh

Përgjigje

Franca në Panairin e Librit: "Libri per të gjithe nga 7 deri ne 97 vjeç"

të martën 13 nëntor 2012 Nga en

Dy ngjarje të veçanta do të shënohen gjatë programit të stendës sonë :

- Takim me autorin Patrick Lapeyre dhe prezantim i romanit të tij "Jeta është e shkurtër dhe dëshira pa fund " (çmimi Femina 2010), ditën e premte, 16 nëntor, ora 19.00, ndjekur nga një koktej. (Ftesa bashkengjitur)

- Shfaqje e filmit "Shqipëria 1912" në praninë e regjisorit Eol Çashku, ditën e shtunë, 17 nëntor, ora 11.00.modération à priori

Ce forum est modéré à priori : votre contribution n'apparaîtra qu'après avoir été validée par un administrateur du site.

Un message, un commentaire ?
  • (Pour créer des paragraphes, laissez simplement des lignes vides.)

Qui êtes-vous ? (optionnel)

Ballina e sitit | Kontakt | Plani i sitit | | statistikat | visitat 1418072

Suivre la vie du site sq    ?

Tous droits réservés © 1997-2021 Albania
Sitët ndërtuar me SPIP 2.1.8 + AHUNTSIC
sur la ferme à SPIP de DnC développements sites et eCommerce